pl en de ru googleplus
Nasze sadzonki to Twój sukces!

firma hortplant

Szanowni Państwo

Nasza szkółka istnieje już ponad 25 lat. Gospodarujemy na 50 ha ziemi, a naszą specjalizacją jest produkcja kwalifikowanych sadzonek truskawek. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować i rozpowszechniliśmy sadzonki typu „frigo".

Obecnie produkujemy ponad 10 mln różnego typu sadzonek i stale zwiększamy produkcję. Naszą ambicją nie jest jednak ściganie się w ilości wyprodukowanych roślin.

Nasza wiedza, doświadczenie i warunki przyrodnicze pozwalają zaoferować naszym klientom sadzonki o bardzo dobrej jakości. Sąsiedztwo i stały kontakt z pracownikami Instytutu Sadownictwa w Skierniewicach pomagają nam w rozpowszechnianiu nowoczesnych metod produkcji szkółkarskiej. Przenosi się to na doskonałą jakość i zdrowotność plantacji owocujących.

Jako nieliczni w Polsce dajemy roczną gwarancję na zdrowotność zakupionego u nas materiału szkółkarskiego. Ponad 70% naszej produkcji eksportujemy do wielu krajów Europy: Hiszpania, Włochy, Szwecja, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Litwa, Rosja. Dla tych odbiorców oprócz dobrej jakości jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo.

Nie zaniedbujemy także odbiorców krajowych, którzy kupując nasze sadzonki są objęci wszechstronnym doradztwem.

Życzymy Państwu wspaniałych plonów i zapraszamy do współpracy.

podpis

Oferta sadzonek dla plantatorów

oferta sadzonek truskawek dla plantatorów

Oferta sadzonek dla działkowiczów

oferta sadzonek truskawek dla dziełkowiczów